Program

Změna programu vyhrazena. Upozorňujeme, že kompletní letový program je závislý na klimatických podmínkách nejen na letišti, ale také na domovských letištích jednotlivých účinkujících. Některé fotografie jsou pouze ilustrační.

Po celou dobu dopoledního i odpoledního programu prosím respektujte pokyny pořadatelské služby (doprava, parkování, pohyb osob) a vymezené prostory pro pohyb veřejnosti.

9:00 – 12:30 Program pro rodiny s dětmi

• statická ukázka bezmotorových, motorových letounů, vojenských vrtulníků, RC modely bezmotorových a motorových letadel
  • vyhlídkové lety motorovými letadly
  • upoutaným balónem